Bilety promowe na Wyspy Owcze i Islandię

Smyril Line oferuje bilety promowe na Islandię i Wyspy Owcze, pakiety wycieczkowe oraz rejsy turystyczne w luksusowych warunkach. Przewoźnik od ponad 36 lat obsługuje połączenia pasażerskie oraz towarowe pomiędzy Danią a Islandią i Wyspami Owczymi.

Bilety promowe na Wyspy Owcze i Islandię w naszym biurze,
dostępne przy rezerwacji internetowej lub telefonicznej.
[ KONTAKT Z NAMI ]

Bilet: Samochód osobowy do 1,9 m wys., 7 m dł. + kierowca - od 390 Euro

Smyril Line jest jednym najbardziej renomowanych przewoźników żeglugowych na Północnym Atlantyku, który współpracuje z agentami w całej Europie.

Najpopularniejsze połączenia Smyril Line to trasy pomiędzy Hirtshals (Dania) - Torshavn (Wyspy Owcze) oraz Hirtshals (Dania) - Seydisfjordur (Islandia). Połączenia realizowane są przez cały rok.

Pierwszy statek pływający na trasie między Danią a Islandią został zbudowany w 1973 roku. Kolejny, o nazwie Norrona, w 2003 roku w Niemczech, a w pierwszy rejs wypłynął w kwietniu tego samego roku. M/S Norrona ma 165 m długości i 318 kabin sypialnianych. Na pokład może zabrać 1482 pasażerów i 800 samochodów osobowych. Zabiera również samochody dostawcze oraz ciężarowe. Jednak głównie skupia się na pasażerach indywidualnych.

Statek Norrana jest to jeden z najnowocześniejszych statków na Północnym Atlantyku. Jest jedynym statkiem pasażerskim dopuszczonym do rejsów na tym obszarze. Prom jest bardzo nowoczesny co sprawia, że podróż nim to wielka przyjemność. Rejsy trwają kilkadziesiąt godzin więc bardzo ważne jest aby pasażerowie czuli się wygodnie. Na pokładach czeka na turystów wiele atrakcji: sklepy, restauracje, bary, dyskoteka, kino oraz możliwość korzystania z Internetu. Na podróżujących czekają też wygodne kabiny.

Aktualny rozkład rejsów: Promy na Islandię

Prom na Islandię i Wyspy Owcze


Facebook - dołącz
X - dołącz
Instagram - dołącz

Opublikowano: 11.01.2018

Rezerwacja telefoniczna
Tel.: 570 006 336

Rezerwacja telefoniczna
pn-pt: 8:00-17:00,
so: 9:00-13:00

Rezerwacja biletów promowych / InformacjaTelefon: 570 006 336

Góra