Program partnerski

Okno rezerwacji On-Line na Twojej stronie www

Jeżeli prowadzisz firmę turystyczną lub internetowy serwis turystyczny i chcesz wzbogacić swoją stronę www o połączenia promowe w Europie to skorzystaj z możliwości umieszczenia okna przeglądarki połączeń promowych Retravel.pl i zarabiaj.

Promy rezerwacja okno na www

Oferta skierowana jest tylko do podmiotów gospodarczych (firm i instytucji).

Jak to działa

Okno przeglądarki promowej Retravel.pl jest internetowym programem partnerskim skierowanym do właścicieli lub redaktorów stron internetowych o tematyce turystycznej.

Aby przystąpić do naszego programu partnerskiego należy:

  • wypełnić i przesłać do nas poniższy formularz
  • posiadać zarejestrowaną działalność gospodarczą
  • umieścić na swojej stronie odwołanie do Okna przeglądarki połączeń promowych Retravel.pl (informacje dotyczące umieszczenia odwołania do Okna przeglądarki zostaną przesłane e-mailem zaraz po weryfikacji zgłoszenia)

Zarobki:

  • od każdej dokonanej rezerwacji, która zostanie zainicjowana na twojej stronie internetowej, otrzymasz od 2% do 7% prowizji naliczonej od wartości sprzedanego biletu, nie licząc opłat paliwowych, portowych oraz wszystkich opłat dodatkowych. Wysokość prowizji jest uzależniona od operatora promowego oraz trasy na jakiej dokonana zostanie rezerwacja
  • prowizja wypłacana jest w momencie kiedy na Twoim koncie uzbiera się minimum 100 zł. Prowizja wypłacana jest przelewem po otrzymaniu przez nas faktury VAT

Okno przeglądarki:

Promy do umieszczenia na stronę www

Lista połączeń promowych na Twojej stronie internetowej. Wygląd okna przeglądarki.


Rejestracja

Wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas w celu weryfikacji Twojej strony internetowej.

Prom
Zawsze dobra cena

Wybierz bezpieczne rezerwacje biletów promowych. Gwarancja ceny przewoźnika, terminu oraz miejsca na promie przy potwierdzonej rezerwacji dla rejsów pasażerskich.

Telefon

Rezerwacja telefoniczna

pn-pt: 8:00-17:00, so: 9:00-13:00

tel. 570 006 336


Wypełnij formularz rezerwacji i przejdź dalej aby dokonać rezerwacji biletu promowego lub poznać ceny dla wybranego rejsu.

Rezerwacja telefoniczna
Tel.: 570 006 336

Rezerwacja telefoniczna
pn-pt: 8:00-17:00,
so: 9:00-13:00

Rezerwacja biletów promowych / InformacjaTelefon: 570 006 336

Góra