Promy na Islandię

Więcej o połączeniu promowym Dania-Islandia.

Połączenie promem z Danii na Islandię należy do jednych z najdłuższych połączeń na świecie. Rejs zaczyna się w Hirsthals w Dani a kończy w miasteczku Seydisfjordur w południowej Islandii.

Prom Islandia

Na turystów czekają dwie możliwości, albo kilkugodzinny postój na Wyspach Owczych, albo alternatywa spędzenia tam 3 dni. Prom z Danii przypływa w niedzielę wieczorem a wypływa w środę wieczorem, w zależności od sezonu.

Podczas rejsu Smyril Line każdy posiada miejsce w kabinie lub kuszecie. W trakcie rezerwacji można wykupić voucher na posiłki, lub wykupić w dniu rejsu na statku. Menu restauracji jest zróżnicowane i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

W okresie zimowym rejsy odbywają się w każdą sobotę, natomiast w okresie letnim w soboty i wtorki.

Rejs powrotny z Islandii odbywa się w środę przez cały rok, z wyjątkiem kilku odejść w roku, które są w czwartki.

Bilety promowe na Islandię i Wyspy Owcze mają elastyczne ceny, a więc, aby otrzymać najbardziej korzystną ofertę cenową należy zakupić bilety z dużym wyprzedzeniem. Dodatkowo aby mieć gwarancję miejsc również trzeba się spieszyć z planowaniem wyjazdu i rezerwacją.

Prom Seydisfjordur

Zapraszamy do składania rezerwacji bezpośrednio w naszym biurze, poprzez formularz internetowy lub telefonicznie. Wcześniejsza rezerwacja gwarantuje niższe ceny biletów promowych.

Obsługujemy połączenia promowe
na Islandię i Wyspy Owcze.

Aktualne rozkłady rejsów:


Przewodniki turystyczne

Rezerwacja telefoniczna
Tel.: 570 006 336

Rezerwacja telefoniczna
pn-pt: 8:00-17:00,
so: 9:00-13:00

Rezerwacja biletów promowych / InformacjaTelefon: 570 006 336

Góra