Promy do Szwecji

Szukasz taniej przeprawy do Skandynawii - wybierz promy do Szwecji - jednego z popularniejszych kierunków turystycznych. W linii prostej Szwecja leży ok. 200 km od północnych wybrzeży Polski i otwiera nam drzwi do zupełnie innego świata - Skandynawii. Ze Szwecji można się dostać promem do Danii, Norwegii i Finlandii. Szwecja jest rozległym krajem o zróżnicowanym krajobrazie i kulturze. Trzeba jednak pamiętać, iż Szwecja to nie tylko cel turystyczny, ale także partner biznesowy wielu polskich firm oraz miejsce zamieszkania i pracy tysięcy Polaków.

Promy PolferriesPromy TT Line

Każdego roku udoskonalamy naszą ofertę przejazdów promowych do Szwecji, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. W tym roku proponujemy rejsy między Polską/Niemcami a Szwecją na sześciu najważniejszych i najczęściej wybieranych trasach: Świnoujście-Ystad, Świnoujście-Trelleborg, Gdańsk-Nynashamn, Gdynia-Karlskrona, Sassnitz-Trelleborg oraz Rostock-Trelleborg. Rejsy na wszystkich trasach, oprócz Gdańsk-Nynasham, odbywają się codziennie. W zależności od sezonu liczba dziennych przepraw może się zwiększać lub zmniejszać. Na naszej stronie znajdziecie Państwo zawsze aktualne rozkłady wypłynięć promów. Na wszystkich promach oferujemy przejazd dla osób pieszych, z rowerami, z motocyklami, z samochodami osobowymi, z kamperami, a także dla samochodów dostawczych, ciężarowych i grup z autokarami.

Promy Stena LineNa pokładzie promu

Na trasach Świnoujście-Trelleborg, Gdynia-Karlskrona, Sassnitz-Trelleborg oraz Rostock-Trelleborg oferujemy dwa rodzaje biletów: ekonomiczne oraz flexi. Pierwsze charakteryzują się najniższą ceną biletu promowego przy najmniejszej elastyczności w nanoszeniu zmian w rezerwacji. Natomiast bilety flexi są droższe, ale zapewniają większą swobodę w dokonywaniu zmian w bilecie. Pamiętaj, że ceny biletów wzrastają. Im bliżej rejsu, tym bilety promowe są droższe, dlatego warto robić rezerwację z wyprzedzeniem.

Z kolei kupując bilet w obie strony na trasach Świnoujście-Ystad oraz Gdańsk-Nynashamn zapewniamy Państwu niższe ceny rejsów. Na obu połączeniach dostępne są także karnety 10-przejazdowe, które zapewniają przejazdy tańsze nawet do 40% od standardowej ceny biletu.

Z początkiem roku poszerzyliśmy ofertę wycieczek i rejsów turystycznych do Skandynawii. Są wśród nich najpopularniejsze, takie jak: Kopenhaga w jeden dzień, Malownicze Ystad czy Sztokholm. Wśród nowości znalazły się wycieczki: do Goteborga, Szlakiem szwedzkich kryminałów lub Szlakiem Wikingów. Cała oferta wycieczek jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Wszystkie proponowane przez nas trasy obsługiwane są przez bezpieczne promy o wysokim standardzie. Na pokładach jednostek znajdują się kabiny, sklepy, restauracje, bary, kawiarnie, dyskoteki, sale konferencyjne, kantory oraz miejsca zabaw dla dzieci.

Rezerwacji rejsów oraz wycieczek można dokonać, wypełniając formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej lub kontaktując się telefonicznie z pracownikami naszego biura. Zapraszamy.

Polecamy

Bilety promowe

Tanie bilety promowe

Zapoznaj się z ofertami promocyjnymi.

Rejsy turystyczne

Wycieczki do Skandynawii.

Rezerwacja biletów

Formularz rezerwacyjny


Telefon

Rezerwacja telefoniczna

pn-pt: 8:00-17:00, so: 9:00-13:00

tel. 570 006 336


Rezerwacja telefoniczna
Tel.: 570 006 336

Rezerwacja telefoniczna
pn-pt: 8:00-17:00,
so: 9:00-13:00

Rezerwacja biletów promowych / InformacjaTelefon: 570 006 336

Góra