Scandlines

Scandlines to największy przewoźnik promowy na Morzu Bałtyckim, oferuje głównie połączenia pomiędzy Niemcami, Szwecją i Danią. Rocznie promy pasażersko - samochodowe należące do tego Armatora obsługują ok. 20 milionów pasażerów i ok. 4 milionów samochodów osobowych i ciężarowych.

Promy pasażersko-samochodowe Scandlines to gwarancja bezpiecznego transportu, spełniają one wszelkie wymagane normy. Są komfortowo wyposażone aby zapewnić luksusową podróż swoim pasażerom, na pokładach są kawiarnie, restauracje, sale konferencyjne. Dla gości przygotowano także kabiny o różnym standardzie.

Przewoźnik jako jeden z pierwszych w Europie wprowadził na trasie Rostock - Gedser nowoczesne promy hybrydowe. M/V Berlin i M/V Copenhagen mogą pomieścić na swoich pokładach 1300 pasażerów i 460 samochodów. Co najważniejsze promy łączą tradycyjną moc diesla z mocą baterii.

Połączenia:

 • Puttgarden - Rodby
 • Puttgarden - Rodby + Öresund Bridge
 • Puttgarden - Rodby + Helsingør - Helsingborg
 • Rostock - Gedser (dodać)
 • Rostock - Gedser + Öresund Bridge
 • Rostock - Gedser + Helsingør - Helsingborg

Port w Puttgarden

Port w Puttgarden to najdalej na północ wysunięty port Niemiec, który obsługuje Scandlines. Z Puttgarden co pół godziny wypływają promy do duńskiego Rodby, rejs trwa tylko 45 minut. Dla tych, którzy chcą dostać się do Szwecji posiadamy w ofercie rejs łączony, z krótkim połączeniem Helsingor - Helsingborg.

Istnieje również możliwość zakupu biletu na prom wraz z biletem na przejaz mostem Oresund z Danii do Szwecji.

Port w Rostock

Jest największym portem w Niemczech. Przeprawa promowa z Rostock do duńskiego Gedser, trwa niecałe 1,45 godziny. Promy odpływają co 2 godziny. Możliwość wykupienia rejsu łączonego z przeprawą promową z Helsingor - Helsingborg oraz z biletem na przejazd mostem Oresund, łączącym Danię ze Szwecją. Z Rostock pływają również promy do Trelleborga.

Port w Rodby

Położony w południowej części Danii, przyjmuje jednostki pasażerskie oraz towarowe. Popularną trasą jest Rodby - Puttgarden, na której rejs trwa zaledwie 45 minut. Promy odpływają co pół godziny. Jest to najszybsza oraz jednocześnie wygodna forma podróży z Danii do Niemiec.

Port w Gedser

Obsługuję połączenie Dania - Niemcy. Port przyjmuje promy pasażersko-samochodowe. Promy regularnie odpływają co 2 godziny. Z Gedser to tylko 2 godziny drogi, by zwiedzić jedną z najpiękniejszych stolic Europy - Kopenhagę.Adresy terminali promowych

 1. Terminal promowy w Rostock
  Zum Fährterminal 1, 18147 Rostock Uberseehafen, Niemcy
 2. Terminal promowy w Gedser
  Jernbanevejen 1, 4874 Gedser, Dania
 3. Terminal promowy w Rodby
  Ostre kaj 3, 4970 Rodbyhavn, Dania
 4. Terminal promowy w Puttgarden
  Fahrhafenstrasse, 23769 Puttgarden, Niemcy

Wstecz

Logo Scandlines

Trasy promowe Scandlines

Telefon Retravel.pl

Rezerwacja telefoniczna
Tel.: 570 006 336

Rezerwacja telefoniczna
pn-pt: 8:00-17:00,
so: 9:00-13:00

Rezerwacja biletów promowych / InformacjaTelefon: 570 006 336

Góra